Yoga Wheel Vinyasa Katowice

Yoga Wheel Vinyasa Katowice

  • 02.02.2019
  • 09:30 am - 03:30 pm
  • 160Buy

Mamy wielką przyjemność zaprosić Was na warsztaty
Yoga Wheel Vinyasa, które prowadzoni Renia Depciuch. Wasztat odbędzie się 02.02.2019 w sobotę w Surja Joga Szkole Marii Puls w Katowicach.


Głównym celem ćwiczeń na kole do yogi jest utrzymanie żywotności kręgosłupa i sprawnego funkcjonowania wszystkich narządów wewnętrznych. Koło do jogi mogą stosować wszyscy, niezależnie od wieku, stopnia sprawności oraz dojrzałości w praktyce jogi. Regularne jego stosowanie daje lepsze samopoczucie, sprawniejsze oddychanie, większą ruchliwość w odcinku piersiowym i lędźwiowym kręgosłupa. Osoby, którzy wykorzystują koło do praktyki zauważają zwiększoną mobilność całego kręgosłupa i poszczególnych odcinków.

Na warsztacie odpowiemy sobie na pytania:
-> Jak ćwiczyć na Kole?
-> Co wnosi Koło do praktyki jogi?
-> Dlaczego wygięcia do tyłu są tak ważne?

Rozwiniesz nowe umiejętności i przede wszystkim powrócisz do myślenia, że yoga to przede wszystkim wewnętrzna radość. Powstrzymuje Cię jedynie Twoja kreatywność. Najistotniejsze są efekty ćwiczenia i przekonanie o słuszności tego, co robisz.

Wszyscy uczestnicy otrzymają Koła na czas warsztatu, ale jeśli chcesz przyjść ze swoim, śmiało! Osobisty sprzęt jest mile widziany.


Prowadząca: Renata Depciuch
Z wykształcenia filozof, z powołania artystka, z przekonania nauczycielka jogi. Jej fascynacja Ashtangą i filozofią wschodu to wypadkowa wcześniejszych zainteresowań. Renia ukończyła studia o specjalizacji z zakresu filozofii indyjskiej. Rozpoczęła praktykę jogi Ashtanga z silnym zakorzenieniem w metodzie Iyengara i sztukach walki, które uprawiała przez wiele lat. Praktykowała pod okiem R. Sharatha Joisa, Prem and Heather Radha Carlisi, Isa Wong, Ediego Sterna, Santina Gardina-Chard, Iaina Grysaka, Bobbi Misiti i wielu innych. Jest im wdzięczna za wskazówki, które pokazały wielkość, głębię oraz rewolucyjną metodę Pattabhiego Joisa. Obecnie stara się łączyć sztukę byciem kreatywną artystką z fascynacją praktyki jogi. Podąża za maksymą: aby móc pomagać innym, musisz najpierw potrafić pomóc sobie. Inspiruje swoich studentów zarówno na macie i poza nią, by dzielili się radością dawania tego, co samemu przepracowali. Ashtanga Yoga wpłynęła i odmieniła jej praktykę, ale przede wszystkim pogłębiła wdzięczność wobec wyjątkowego wyzwania, jakim jest joga. Pełna sił i inspiracji postanowiła się tym podzielić. Niech to będzie również Twoje!
ReniaYoga.com
http://reniayoga.com/
https://www.instagram.com/reniayoga/


Czas warsztatu:
9.30 – 12.30
Moduł 1: Core & Balance & Inversion (ćwiczenia wzmacniające, stabilizujące, równoważne i pozycje odwrócone z użyciem Koła)
Sekwencja Latająca a Kole.
12.45 – 15.30
Moduł 2:
Backbending (wygięcia do tyłu)
Rozluznienie mięśnia psoas. Elementy Yin Yoga w praktyce z Kołem.

Cena:
160zł przy wpłacie zaliczki do 10.01.2019
220 zł po 10.01.2019 i w dniu warsztatu
Obowiązuje rezerwacja miejsc ze względu na koła do jogi .
Miejsce na warsztacie gwarantuje wpłata zaliczki.

Kontakt:
Maria Puls tel. 504714344

Zaliczki w wysokości 100 zł proszę wpłacać na konto;
50 2490 0005 0000 4500 7364 6631
z dopiskiem YOGA NA KOLE.

w momencie nie przyjścia na warsztat lub losowego wypadku zaliczka nie jest zwracana

……………………………………………………………………………………………

Jedynie w dniu warsztatu będzie można kupić Worki na Koło do Yogi w cenie 180 zł ( regularna cena 220 zł)
+ koło do yogi w cenie 90 zł ( regularna cena 120 zł )

……………………………………………………………………………………………..

Details

  • Limits:
    20 participants
© 2018 ReniaYoga.com - Wszelkie prawa zastrzeżone.