Yin Yoga-Taniec Smoka

Yin Yoga-Taniec Smoka

  • 20.01.2018
  • 10:00 am - 02:00 pm
  • 130Buy

Yin Yoga & Taniec Smoka

Praktykując style Yang dobrze jest je zrównoważyć energią księżycowa Yin. Intencją stworzenia Yin Yogi było osiągnięcie ćwiczeń, które pomogą w budowaniu wytrzymałości połączeń energetycznych, zwanych meridianami.
Yin elementy w naszym ciele to więzadła, ścięgna, powieź, ale również kości. Kiedy praktykujemy Yin skupiamy się na pracy meridianów, jak również stawów i powięzi.
Pozycje Yin można robić w oderwaniu od całości, ale prawdziwe ich działanie odczujesz gdy budowane są na bazie całość. Każda pozycja trwa od 5 do 8 minut, aby płynnie przejść do kolejnego wariantu. Przeplatane kontr-przejściami zrównoważą siły płynące
w ciele. W trakcie warsztatu poznasz, różne warianty ustawień ciała, dla początkujących osób, i dla tych, którzy chcą pracować na taśmach powięziowych.

Taniec smoka i połączenie YinYasy to sekwencje zaprojektowane aby łagodzić bóle szczególnie w dolnej linii kręgosłupa. Kolejna odsłona Dragon Dance. Szkielet tej Vinyasy jest praktycznie taki sam ale w zależności od dnia, i nastroju można go modyfikować do własnych potrzeb. Za każdym razem sekwencja wygląda trochę inaczej, aby móc ją dostosować do poziomu i energii uczestników. Dragon Dance czas głębokiego rozgrzania ciała, które przygotowuje ciało do pogłębionej praktyki wygięć do tyłu.

Renia – z wykształcenia filozof, z powołania artystka, z przekonania nauczycielka jogi. Jej fascynacja Ashtanga Jogą, masażem tajskim i filozofią wschodu to wypadkowa wcześniejszych zainteresowań. Stara się podążać za maksymą: aby móc pomagać innym musisz najpierw potrafić pomóc samemu sobie. Inspiruje swoich studentów zarówno na macie i poza nią by dzielili się radością dawania tego, co samej udało się jej przepracować. Thai Yoga wpłynęła i odmieniła jej praktykę jogi oraz pogłębiła wdzięczność wobec unikalnego wyzwania jakim nauczanie innych. Pełna sił i inspiracji postanowiła się tym podzielić. Niech to będzie również Twoje! Można ją znaleźć na stronie www.reniayoga.com lub fun pagehttps://www.facebook.com/reniayogacom/

Plan dnia:
10.00 – 11.30 Yi Jin Jing, 12 pozycji na trening powięzi. Oczyszczenie ścieżki Qi (meridiany i koncepcja Mo, membrany). Dynamiczna Relaksacja Daoistyczna, od lodu przez wodę do powietrza. Daoyin & Qi Gong ćwiczenia. Dragon Dance.
11.30 – 12.00 Przerwa
12.00 – 14.00
Praktyka głównych pozycji Yin Yogi wraz z zaznajomieniem się z ich wariantami.
Praktyka dla osób z bardzo sztywnym ciałem, i licznymi kontuzjami.
Sekwencja otwierająca biodra i klatkę piersiową. Przygotowanie do Urdha Dhanurasana.
Doskonalenie oddechu ciała. Sześć uzdrawiających dźwięków.

Koszt warsztatu:
I termin: 130 zł do 3.01.2017
II termin: 150 zł od 4.01.2017
W dniu warsztatu: 170 zł

Wpłata w wysokości 50 zł jest potwierdzeniem rezerwacji. Przed dokonaniem wpłaty prosimy o kontakt.
Rezerwacji dokonujemy osobiście, telefonicznie lub mailowo.

Obowiązuje wpłata zaliczki 50 zł w celu potwierdzenia rezerwacji miejsca.

tel. 574 299 288
yogazone.bielsko@gmail.com

Numer konta: ING Bank Śląski 42 1050 1070 1000 0092 4338 0392
Yoga Zone Izabela Pałka
ul. Filomatów 6
43- 300 Bielsko – Biała

Details

  • Limits:
    15 participants
© 2018 ReniaYoga.com - Wszelkie prawa zastrzeżone.