Ashtanga Yoga & Yoga Wheel Nieprześnia
 • Main page
 • Events
 • Ashtanga Yoga & Yoga Wheel Nieprześnia

Ashtanga Yoga & Yoga Wheel Nieprześnia

 • 16.02.2018
 • 07:00 pm - 02:00 pm
 • 550Buy

Głęboka potrzeba „Poznać samego siebie” jest jedną z najbardziej naturalnych potrzeb współczesnego człowieka. Gdzieś w nas się ukrywa i od czasu do czasu, szczególnie w momentach pełnych napięć i pośpiechu, daje znać o swoim istnieniu.

„Ci zaś, którzy poszukują ducha poprzez ćwiczenia, wiarę i wiedzę osiągają świat słońca, świat który jest krainą życiodajnego oddechu”

Wskutek niedbałości o ciało zakres ruchomości ulega ograniczeniu. Praktyka asan jest metodą pozwalającą uświadomić sobie ograniczenia i poprzez wykonywanie asan odblokować ciało, przywracając właściwą postawę i zdolność do ruchu. Praktykując Ashtanga Yoga wskazuje się na poziom energii, Prany i Apany w ciele. Flow/ Vinyasa/Trasition w Ashtanga Yoga mają spowodować przywrócenie właściwego przepływu energii w ciało. Centra Energetyczne (Chakry) regulują funkcjonowanie ciała, emocji i intelektu podczas praktyki.
Praktykując Ashtanga Yoga we właściwy techniczny sposób możemy obserwować i wpływać na Pranę i Apanę w ciele, i przede wszystkim ją rozwijać.

Renia preferuje prowadzenie Mysore Room w ciszy. Koryguje (Ashtanga Yoga Adjustment) uczniów głównie za pomocą dłoni, stara się ustawiać ciało i energie w ciele, nie przerywając skupienia ani medytacji uczniów. Pozwól sobie doświadczyć efekty bycia we własnej praktyce, w strumieniu wspólnej praktyki.
Mysore Ashtanga Yoga przyczynia się do poznania i poruszenia energii w ciele. Skupimy się przede wszystkim na obserwacji doświadczenia ciepła w ciele. W poznawaniu tego jak życiowa energia porusza się w naszych ciałach, będziemy przede wszystkim skupiać uwagę na obserwacji naszych doświadczeń.
W zajęciach Mysore mogą uczestniczyć dosłownie wszyscy, niezależni czy pamiętają sekwencję Ashtanga Yoga Primary Series w całości.

Yoga Wheel – Joga na Kołach – Dla Początkujących
Zainspiruj się Yogą na Kole:
Koło do Yogi to terapeutyczne narzędzie, dzięki któremu możesz urozmaicić, udoskonalić i usprawnić codzienną praktykę yogi. Koło znajduje zastosowanie przy pojedynczych asanach, w których możesz tkwić kilkanaście minut, lub dołączyć go do Metody Vinyasa Yoga.
Koło polecane jest szczególnie przy napiętych mięśniach, gdyż delikatnie je rozciąga. Sprawdza się przede wszystkim przy wszelkich odgięciach kręgosłupa. To bezpieczny sposób zwiększenia mobilności kręgosłupa.
……………………..……………………..……………………..……………………...

Przyjazd 16.02.2018 Wyjazd 18.02.2018

PLAN WARSZTATÓW:

Piątek ( 16 luty 2017)

19.00 – kolacja;

20.00 – 21.00 – Yoga na Kołach (każdy z uczestników dostaje własne koło ) – relaksacja;

Sobota (17 luty 2017)

7.30 Mysore Room; Metoda Ashtanga Yoga

9.00 śniadanie;

11.00-12.00 Yoga Wheel;

12.30 obiad;

15.30-16.30 zajęcia techniczne, doskonalenie precyzji ruchu w asanch.

16.30-17.30 ćwiczenia oddechowe (pranajama); medytacja;

18.00 kolacja;

20.30 – 21.30 medytacja;

Niedziela (19 luty 2017)

7.30 Mysore Room;

9.00 śniadanie;

11.00-12.00 Yoga Wheel

12.30 obiad;
……………………..……………………..……………………..……………………..

Prowadzący: Renata Depciuch ReniaYoga.com

Zapisy:

tel. 692697917

email: reniayoga@gmail.com

Zapraszam Was serdecznie 🙂

strona internetowa:
www.reniayoga.com
……………………..……………………..……………………..……………………..

http://www.nieprzesnia.pl/
Nieprześnia 1,
32-700

Nieprześnia to uroczy kompleks wypoczynkowy otoczony pięciohektarowym parkiem z zabytkowy dworkiem z 1934 roku, jabłoniowym sadem, stawem i warzywnikiem. To idealne miejsce dla osób poszukujących wyciszenia i efektywnego wypoczynku w celu regeneracji sił witalnych.
Malownicza Nieprześnia położona jest na terenie Pogórza Karpackiego. Piękna rzeźba terenu, bliska odległość od turystycznych atrakcji – Zamku w Wiśniczu, kopalni soli w Bochni, zabytkowych, ludowych kościołów na Małopolskim Szlaku Architektury Drewnianej i przede wszystkim zaciszna atmosfera tworzą z Nieprześni 1 uniwersalny kompleks o wielkim potencjale położony jedynie 40 km od Krakowa.
……………………..……………………..……………………..……………………..….

– CENA PROMOCYJNA WARSZTATÓW – 550zł, obowiązuje zaliczka w wysokości 350 zł płatna do 31 grudnia!!! Zaliczka nie podlega zwrotowi.
– po 31 grudnia koszt warsztatów 660zł, obowiązuje zaliczka w wysokości 350zł
Warsztaty odbędą się gdy zbierze się minimum 12 osób.

do zobaczenia

Details

 • Sign ups:
  www.reniayoga.com
 • Limits:
  12 participants
© 2018 ReniaYoga.com - Wszelkie prawa zastrzeżone.