Warsztaty Ashtanga Yoga Kraków | ReniaYoga
 • Main page
 • Events
 • Warsztaty Ashtanga Yoga Kraków | ReniaYoga

Warsztaty Ashtanga Yoga Kraków | ReniaYoga

 • 16.12.2017
 • 11:00 am - 02:30 pm
 • 130Buy

ZAPRASZAMY NA WARSZTATY YIN VS. YANG YOGA

Warsztat Wprowadzający do Praktyki
16.12.2017

11.00 – 14.30
Ashtanga Yoga jest bardzo wymagającą praktyką ale równie piękną. Warto doświadczyć jej temperamentu, efektu niesamowitego ciepła w ciele i koncentracji. Ashtanga Yoga Praktyka nie powinna być wyciskiem fizycznym dlatego my przejdziemy przez nią bezboleśnie. Sekwencja pozostanie taka sama, ale Twoja świadomość wzrośnie. Ugnij kolana, zaokrąglij kręgosłup, przyciągnij ramiona do uszu! Nowe ustawienie, nowe doświadczenie bycia w ciele. Pierwsza Seria z liczeniem: gdzie zrobić wdech, gdzie wydech. Tempo wykonywania asan będzie dla każdego takie samo, ale sposób wykonywania pozycji bardzo różny. Zakochaj się w Ashtanga Yoga, poczuj magię wspólnego, głębokiego oddechu.
………………………………………………………………………………
Praktykując style Yang dobrze jest je zrównoważyć energią księżycowa Yin. Intencją stworzenia Yin Yogi było osiągnięcie ćwiczeń, które pomogą w budowaniu wytrzymałości połączeń energetycznych, zwanych meridianami. Yin elementy w naszym ciele to więzadła, ścięgna, powieź, ale również kości. Kiedy praktykujemy Yin skupiamy się na pracy meridianów, jak również stawów i powięzi. Pozycje Yin można robić w oderwaniu od całości, ale prawdziwe ich działanie odczujesz gdy budowane są na bazie całość. Każda pozycja trwa od 5 do 8 minut, aby płynnie przejść do kolejnego wariantu. Przeplatane kontr-przejściami zrównoważą siły płynące w ciele. W trakcie warsztatu poznasz, różne warianty ustawień ciała, dla początkujących osób, i dla tych, którzy chcą pracować konkretnie na taśmach powięziowych.
………………………………………………………………………………

SOBOTA 16 Grudnia 2017
Plan Warsztatu:
11-12.45 Ashtanga Yoga Pierwsza Seria. Praktyka opata na koncepcji prany i apany w ciele.

12.45 – 13.00 Przerwa na Herbatę

13 – 14.30 Praktyka Yin Yogi, pozycję na otwarcie bioder.
……………………..……………………..……………………..……………………...
Warsztat przeznaczony jest dla osób początkujących i tych, które znają praktykę dynamiczną. Wskazówki będą udzielane na różnym poziomie praktyki.

Koszt warsztatu 130 zł
– przy wpłacie zaliczki do 1 Grudnia
na konto 45 1950 0001 2006 0580 0214 0002

– 150 zł po 1 Grudnia i w dniu warsztatu

Na warsztacie konieczna jest własna mata, oraz mały koc do przykrycia.

Zapisy:
Natalia Nykiel Kraków – tel. 690906707 mail natalia@freemeyoga.com
(Natalia od 20.11-6.12.2017 do przebywa na wyjeździe z Yogą na Bali)

www.freemeyoga.com

Renia Depciuch – tel.692697917 mail. reniayoga@gmail.com

Nauczycielka Prowadząca Warsztat: RENIA DEPCIUCH @ReniaYoga
z wykształcenia filozof, z powołania artystka, z przekonania nauczycielka jogi

Jej fascynacja Asztanga jogą i filozofią Wschodu to wypadkowa jej wcześniejszych zainteresowań. Absolwentka Uniwersytetu w Katowicach z tytułem magistra filozofii.
Renia rozpoczęła praktykę Yoga Asztanga z silnym zakorzenieniem w metodzie jogi Iyengara i sztukami walki, które uprawiała przez wiele lat. Obecnie stara się łączyć sztukę bycia kreatywną artystką, z fascynacją malarstwem i praktyką jogi. Stara się podążać za maksymą: aby móc pomagać innym, musisz najpierw potrafić pomóc samemu sobie.
Ashtanga joga odmieniła jej praktykę, ale przede wszystkim pogłębiła wdzięczność wobec unikalnego wyzwania jakim jest joga. Pełna sił i inspiracji postanowiła się tym podzielić. Renia kontynuuje swoją praktykę u wielu zagranicznych nauczycieli, jest również zaangażowana w projekty rozpowszechniające jogę, min. Yoga Urban w areszcie śledczym w Katowicach.
Można ją znaleźć www.reniayoga.com.

Zapraszamy!

Details

 • Sign ups:
  reniayoga.com
 • Limits:
  15 participants
© 2018 ReniaYoga.com - Wszelkie prawa zastrzeżone.