Ashtanga Yoga +Dno Miednicy Trening
  • Main page
  • Events
  • Ashtanga Yoga +Dno Miednicy Trening

Ashtanga Yoga +Dno Miednicy Trening

  • 01.07.2017
  • 10:00 am - 06:00 pm
  • 1400 PLN
  • Event category

Powróćmy do właściwego miejsca 🙂

Intersuje Cię praktyka jogi? Chcesz o niej wiedzieć więcej?
Cierpisz z powodu chroniczengo zmęczenia? Marzysz o przywróceniu swojej równowagi?
To Ty decydujesz o swoim stanie ducha. Poczuj się dobrze we własnym ciele i wykorzystaj w pełni drzemiący w Tobie potencjał. Zapraszamy Cię do udziału w przygodzie odkrywania siebie. To niewiarygodnie proste. Spokojny tryb pracy, bliskie relacje międzyludzkie, zdrowa dawka ruchu, yoga, dieta roślinna – wszystko to dla większości z nas jest na wyciągnięcie ręki.

1-6 Lipca zapraszamy Cię do Miętowej Górki

Miętowa Górka jest położona na terenie niedużej miejscowości o nazwie Czerwienne(920 m n. p. m.). Rozpościera się z niej przepiękny widok na Tatry, od wschodnich( po stronie Słowackiej widać Hawrań i Murań) aż po zachodnie, a na północnym- zachodzie przy dobrej pogodzie widać Babią Górę. Dookoła pagórki, pola i lasy- to wspaniałe otoczenie sprawia, że można naprawdę rozkoszować cudownymi widokami i pięknem natury. Tu poczujesz, że naprawdę jesteś daleko od zgiełku miejskiego i będziesz się cieszyć każdą spędzoną tu chwilą.

Nasz plan dnia obejmuje:
Łagodniejsze, choć dynamiczne poranne zajęcia w stylu vinyasa yoga z ćwiczeniami kręgosłupa kończące się zawsze przyjemnym relaksem z Anią i popołudniową energetyczną praktykę Ashtanga Yoga z Renią, codzienne zajęcia treningu dna miednicy dla pań, a jeśli warunki pozwolą możemy wybrać się na trening Nordic Walking.
Nie samą jednak jogą i ruchem człowiek zyje, więc na wieczory przygotowałyśmy dla Was wykład, filmy, pokazy zdjęć i opowieści Reni o egzotycznych podróżach. Przede wszystkim cieszymy się jednak na wieczorne inspirujące rozmowy o tym co dla nas ważne, co nas porusza i co nas bawi, wymianę doświadczeń i dzielenie się pozytywną energią:)

W czasie wyjazdu obowiązuje dieta wegetariańsko/wegańska, z regionalnych produktów.

Nauczyciel: Renia Depciuch & Anna Wegrzynowska

Renia Depciuch z wykształcenia filozof, z powołania artystka, z przekonania nauczycielka jogi. Jej fascynacja Asztanga jogą i filozofią Wschodu to wypadkowa jej wcześniejszych zainteresowań. Absolwentka Uniwersytetu w Katowicach z tytułem magistra filozofii.
Renia rozpoczęła praktykę Yoga Asztanga z silnym zakorzenieniem w metodzie jogi Iyengara i sztukami walki, które uprawiała przez wiele lat. Obecnie stara się łączyć sztukę bycia kreatywną artystką, z fascynacją malarstwem i praktyką jogi. Stara się podążać za maksymą: aby móc pomagać innym, musisz najpierw potrafić pomóc samemu sobie. Renia prowadzi zajęcia Ashtanga Yoga w Katowicach. FB: Reniayoga.com

Anna Węgrzynowska- nauczycielka jogi, fizjoterapeutka specjalizująca się w terapii dysfunkcji dna miednicy kobiet, instruktorka Pilates i Nordic Walking. Do jogi podchodzi z otwartością i szacunkiem, ale też dystansem i poczuciem humoru. W swoich zajęciach, które roboczo i żartobliwie nazywa „Fusion Yoga” łączy jogę z nowoczesnymi rozwiązaniami treningowymi i terapeutycznymi, uzupełnia elementami treningu dna miednicy, przemyca też elementy Pilates, dzięki temu znajdą w nich coś dla siebie zarówno zwolennicy klasycznych jak i nowoczesnych form ruchu, bezpiecznie będą też mogły się czuć osób mające problemy zdrowotne. Właścicielka Studia Yogapolis w Gliwicach.

Podczas naszego wyjazdu Ania zaprosi na obszerny warsztat świadomości dna miednicy, poprowadzi też codzienne poranne zajęcia i sesje treningu dna miednicy.
Dla chętnych Ania może poprowadzić również zajęcia przybliżające technikę Nordic Walking, zawsze też z radością zaprosi Was, by przyłączyć się do jej pieszych wycieczek 🙂

Twoja Inwestycja: 1400 zł
Termin: 1-6. 07. 2017
Gdzie: Miętowa Górka
http://www.mietowagorka.pl/okolica.html
Zapisy: reniayoga@gmail.com
tel. 692697917
Zaliczka 400 zł

© 2018 ReniaYoga.com - Wszelkie prawa zastrzeżone.